Jakie popielniczki do ogródków warto wybierać? Dlaczego warto kupić produkt dedykowany?

popielniczka ogrodowa

Popielniczka ogrodowa przydaje się, kiedy chcemy zadbać o komfort swój i swoich gości. Nikt nie lubi oglądać niedopalonych papierosów. I choć wyrzucanie resztek po wypaleniu może kojarzyć nam się z kultowymi postaciami hollywoodzkiego kina, to w rzeczywistości nie ma w tym niczego atrakcyjnego. Jak dobrać odpowiednią popielniczkę ogrodową do swoich potrzeb, aby nie pozostawało po nas nic w otwartej przestrzeni?

Jakie popielniczki do ogródków można spotkać w sklepach?

Dostępne w sklepach popielniczki do ogródków (https://www.gastropuls.pl/popielniczki) występują w wielu wariantach.

Zazwyczaj do produkcji wykorzystuje się stal. Popielnica mniejszych wymiarów będzie wyposażona w specjalny przycisk, który pozwoli na ukrycie resztek z papierosów.

popielniczka ogrodowa

Większe modele, czyli tzw. popielnice stojące będą wykazywały się największym bezpieczeństwem. Ogniotrwałe tworzywo wraz z otworem wrzutowym obecnym z obu stron to gwarancja wysokiego standardu.

Szklane popielniczki w ogrodach są również akceptowalne. Należy mieć jednak na uwadze, że będą szybko się zapełniać i mogą bardziej rzucać się w oczy.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w popielniczkę ogrodową?

Prowadzenie gospodarstwa domowego wymaga utrzymania czystości. Wymaga tego savoir vivre, a także właściwy stosunek do naszych gości. Z przeprowadzonych badań wynika, że filtry po papierosach przyczyniają się do takiego samego zanieczyszczenia i niezadowolenia jak zwykłe śmieci.

Warto mieć też na uwadze, że wyrzucanie papierosów do zwykłego śmietnika jest związane z ryzykiem zapłonu. Szklane popielniczki nie wymagają dogaszania papierosów, a ich utrzymanie w prawidłowym stanie nie stanowi problemu.

Zobacz również: