Dwunastoosobowy serwis obiadowy do mycia w zmywarce

Serwis-obiadowy-Boss-6-os18-el-Lubiana (1)

Szukasz serwisu obiadowego na dużą liczbę osób? Chcesz zmienić styl swojej dotychczasowej zastawy obiadowej? Spośród wielu propozycji kompletów naczyń warto wybrać zestaw na dwanaście osób z możliwością mycia wszystkich jego elementów w zmywarce.

Jak dobrać styl serwisu obiadowego?

Serwis obiadowy jest niezbędnym wyposażeniem w każdym domu i mieszkaniu. Pełni przede wszystkim funkcję dekoracyjną na stole w czasie świąt, uroczystych kolacji, ale także podczas codziennego czy niedzielnego obiadu. Najważniejszą zaletą serwisu obiadowego, jest jednak znaczne ułatwienie podania dań.

Dobrze jest dobrać styl i wykończenie serwisu obiadowego do aranżacji i stylu wykończenia naszego domu lub mieszkania. Do stylu nowoczesnego, new york, minimalistycznego oraz skandynawskiego, będzie pasował serwis obiadowy 12 osób nowoczesny Bokono. Zastawa powinna cechować się wysoką jakością wykonania, która zapewni trwałość na długi czas użytkowania.

Jaki serwis obiadowy można myć w zmywarce?

Jeśli chcesz ułatwić sobie zmywanie po obiedzie dla dużej liczby gości, wybierz serwis obiadowy na 12 osób do zmywarki. Możliwość mycia naczyń w zmywarce nie zależy bezpośrednio od materiału, z którego są zrobione naczynia. Najważniejsza jest, deklarowana przez producenta odporność konkretnego serwisu obiadowego na detergenty i wysoką temperaturę.

Producent kompletu obiadowego powinien jasno określić czy można go myć w zmywarce, czy nie. Niestety ornamenty i wzory na talerzach oraz innych elementach serwisu, szczególnie te ze złoceniami, dyskwalifikują go do mycia w zmywarce. Do mycia mechanicznego nie nadają się też zestawy z kamionki. Na szczęście nowoczesne komplety obiadowe, są najczęściej pozbawione wzorów oraz srebrnych lub złotych ornamentów, a także są wykonane z materiału odpornego na chemię i temperaturę w zmywarce.

Zobacz również: