Firma Zwieger i jej asortyment

zwieger

Zwieger to polska firma, kojarzona przede wszystkim przez produkcję wysokiej jakości produktów do kuchni np. garnków czy patelni. Na rynku działa stosunkowo niedługo, ale już zdążyła zająć wysokie miejsce w rankingu producentów kuchennych akcesoriów. Nic dziwnego, wysokiej jakości wyposażenie kuchenne to coś co po prostu trzeba mieć!

Co proponuje nam firma Zwieger?

Sklep z akcesoriami kuchennymi tejże marki pozwoli na skompletowanie elementów, które nie tylko przydadzą się do codziennego gotowania, ale będą stylowym elementem dekorującym nowo powstałą kuchnie. Warto więc zapoznać się z ofertą garnków, patelni, noży, ale także zastawy kuchennej. Wysokiej jakości produkty mogą pomóc pokochać gotowanie i uczynić je szybkim i przyjemnym!

Garnki z odlewanego aluminium to must have każdej kuchni. Obecność nieprzywierającej powłoki tworzy duet idealny! Wiele rodzajów garnków Zwieger pozwala na użytkowanie nie tylko na tradycyjnej kuchence, ale także tej indukcyjnej. Poszczególne modele mogą być używane nawet do pieczenia w piekarniku.

Produkty firmy Zwieger

Patelnie są głównie wykonane z nieprzetworzonego aluminium, odpornego na zarysowania w duecie z nienagrzewającymi się rączkami.
Noże to także godne polecenia produkty. Producent Zwieger proponuje piękne komplety stalowych noży, z wieloma rodzajami ostrzy. To niezwykle ważny aspekt, ponieważ każdy rodzaj żywności wymaga specjalnego traktowania konkretnym rodzajem ostrza.
Zastawa stołowa marki Zwieger to także wysokiej jakości produkt ceramiczny, odporny na zarysowania i pęknięcia.

Kompletowanie kuchennej wyprawki nigdy nie było prostsze niż z Zwieger, gdzie wszystko znajdziemy w jednym miejscu!

Zobacz również: