Firma Luminarc i jej kuchenne produkty

LUMINARC talerz

Kuchnia czy jadalnia – to królestwo, w którym średnio spędzamy więcej niż godzinę dziennie. Śniadanie, obiad, kolację czy tzw. podwieczorek – nie tylko wiele czasu zajmuje ich przygotowanie, ale również zjedzenie pokarmów. Jednak, aby uprzyjemnić sobie te chwile, warto taki obiad lub kolację podać w naczyniu, który nie tylko przyciąga wzrok swoim stylowym wykonaniem, ale i jest bardzo trwały.

Naczynia Luminarc, które starczą na lata

Weźmy pod uwagę Luminarc. Pod tą nazwą kryję się elegancka, francuska marka. Dlaczego jest tak popularna? Bo już od 1948 roku tworzy produkty z wysokiej jakości szkła hartowanego. Przezroczyste, bardzo wytrzymałe, odporne na zarysowania, wstrząsy, czy uderzenia. Mają do tego oryginalną formę o wyróżniających się wzorach, a ich ceny nie są bardzo wygórowane. Produkty Luminarc, które kupisz tutaj, są bardzo praktyczne i wygodne. Można je np. myć w zmywarce czy używać w kuchence mikrofalowej. Niskie lub wysokie temperatury nie stanowią dla nich zagrożenia.

Bogata oferta producenta Luminarc

Serwisy obiadowe, talerze, kieliszki, szklanki – takie naczynia przychodzą od razu na myśl w przypadku skojarzeń ze słowem kuchnia. Ale przecież ta francuska firma oferuje także inne, przydatne przedmioty. Jakie produkty Luminarc wychodzą jeszcze na światło dziennie?

Wśród produktów Luminarc są np.: komplety kawowe, salaterki, pucharki do lodów, kufle, różnego kształtu kieliszki, karafki. Co więcej, w każdym sklepie AGD znajdziemy też akcesoria takie jak: maselnice, wyciskarki do cytrusów, cukiernice, a nawet – uwaga – popielniczki, shakery do sporządzania napojów alkoholowych i talerzyki dla dzieci.

Zobacz również: