Dlaczego warto postawić na piec konwekcyjno parowy Rational?

Profesjonalny piec konwekcyjno parowy Rational charakteryzuje się bardzo niską awaryjnością i olbrzymią oszczędnością energii, dlatego też tak wiele firm z branży gastronomicznej decyduje się na jego zakup. Największą zaletą jest jednak to, że w tym samym czasie można przygotowywać wiele różnych potraw. Sprzęt ten znacząco poprawia wydajność i szybkość pracy, dlatego też warto poważnie zastanowić się nad jego zakupem.

Olbrzymia funkcjonalność

Nowoczesny piec konwekcyjno parowy Rational dzięki naparowaniu komory jest w stanie zapewnić obróbkę termiczną potraw z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Dzięki tym urządzeniom potrawy są w stanie zachować swoje niesamowite walory smakowe i zapachowe. Bardzo przydatną funkcją może okazać się na przykład regeneracja potraw, dzięki której można powstrzymać wysuszanie potraw i znacząco wydłużyć ich soczystość. Osoby, które chcą się zdrowo odżywiać powinny z kolei zwrócić uwagę na funkcję odtłuszczania i na funkcję poziomej cyrkulacji powietrza. To właśnie te technologie mają duży wpływ na skuteczne odseparowanie poszczególnych zapachów.

Najlepszy sprzęt gastronomiczny dla wymagających

Oryginalny piec konwekcyjno parowy Rational pozwala przygotować wiele wyśmienitych potraw, które charakteryzują się bardzo zdrowymi wartościami odżywczymi. Godne polecenia jest przede wszystkim beztłuszczowe smażenie albo pieczenie na parze. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że dzięki beztłuszczowemu smażeniu można zaoszczędzić nawet 90% tłuszczu.

Oferta pieców konwekcyjno parowych dostępna pod adresem: https://www.gastropuls.pl/piece/0,rational

Zobacz również: